Informace pro začínající sběratele CWG:

Oficiální katalog a CWG kolekce


1) Staňte se i vy sběrateli CWG. Stačí se zaregistrovat na serveru www.geocaching.com a vytvořit si účet s jakýmkoliv vlastním jménem/nickem.


2) Následně si vybrat nebo nakreslit obrázek na Vaše vlastní kolečko a zaslat jej spolu s objednávkou. Fotografie ke gravírování nejsou vhodné. Kolečko může být k Vašemu jménu/nicku, k Vaší vlastní kešce nebo k Vašemu uspořádanému eventu na geocaching.com. Obratem Vám bude zpracován grafický návrh a po jeho schválení bude kolečko vygravírováno a zasláno. Po vyrobení budou kolečka za nějaký čas (v průměru 3 měsíce) nafocena a zařazena do oficiálního katalogu na stránkách geokatalog.cz. Jsme oficiálními výrobci, nová vyrobená kolečka zasíláme k registraci do oficiálního katalogu v počtu 2 kusů za Vás. A všechny naše vyrobená a odeslaná kolečka zároveň následně kontrolujeme, zda jsou správně zaevidována, nafocena a zaregistrována v oficiálním katalogu.


3) Jakmile Vám kolečka dorazí domů, tak nečekejte na registraci koleček do katalogu, ale již je ihned začněte dávat do kešek a měnit za jiná. Můžete vyrazit na geocachingové eventy, do přírody na kešky, do CWG směnáren nebo kontaktovat ostatní sběratele přes facebookové skupiny nebo přes CWG kolekci.


4) Nejvhodnější webovou aplikací k evidenci Vaší sbírky je CWG kolekce.


5) Pokud sběratel získá Vaše nové kolečko, které ještě není nafoceno a zaregistrováno v oficiálním katalogu, tak jej manuálně a bez obrázku vytvoří v CWG kolekci a přiřadí si jej do své sbírky.


6) Jakmile je kolečko nafoceno a zařazeno do oficiálního katalogu, tak se spárujete včetně obrázku s již vytvořeným kolečkem od sběratele v CWG kolekci.