Turistické CWG kompletní série 72 ks

1 500,00 Kč

Speciální a limitovaná série Czech Wood Geocoin z naší kolekce GEOVERA.CZ

Počet

Jakožto vášniví a aktivní turisté jsme se rozhodli připravit tuto sérii.

Tato série má za úkol Vás seznámit a zároveň i připomenout krásná a nádherná místa, historické památky, rozhledny i další pamětihodnosti, která jsou na území České republiky k vidění a která stojí za to navštívit. U každého hradu, zámku i dalších historických památek se také nachází v jejich blízkém okolí kešky čekající na Váš odlov. Můžete tedy spojit geocaching a návštěvu památky s odlovem minimálně jedné kešky.

Tato kolekce je vhodná pro začínající sběratele, kteří takto mají možnost získat několik Czech Wood Geocoin do své začínající sbírky.

Aby se tato série hezky vyjímala ve Vaší sbírce a byla její ozdobou. Dřevěná kolečka jsou kvalitně vygravírována na bukovém suku, který je pro gravírování nejlepší možností.

Sada obsahuje 72ks CWG: Karlštejn, Bouzov, Zvíkov, Hluboká, Rábí, Křivoklát, Konopiště, Opočno, Pernštejn, Lednice, Červená Lhota, Český Krumlov, Kost, Bezděz, Trosky, Dobříš, Loket, Bítov, Sychrov, Blatná, Kokořín, Kačina, Jemniště, Hrádek u Nechanic, Kašperk, Sovinec, Valdštejn, Lešná, Lipnice, Buchlov, Nebíloviny, Náchod, Střekov, Litomyšl, Dětenice, Český Šternberk, Rožmberk, Švihov, Svojanov, Vimperk, Ledeč nad Sázavou, klášter Sázava, Hukvaldy, Humprecht, Litice, Kozel, Špilberk, Úsov, Sloup v Čechách, Valečov, Skalka, Žleby, Sněžka, Velehrad, Praděd, Bechyně, Říp, Ještěd, Ohrada, Strážnice, Ratibořice, socha Radegast, Pomník sv. Václava v Praze, Pražský hrad, Kunětická hora, Březnice, Vranov nad Dyjí, Jaroměřice nad Rokytnou, Valtice, Karlova Koruna, Veltrusy, Chrám sv. Barbory v Kutné Hoře.

 998 ks