Řezání a gravírování do dřeva

Gravírování veškerých dřevěných materiálů. Jako jsou například hračky, dekorativní předměty, umělecké rukodělné výrobky, suvenýry, vánoční ozdoby, dárky, architektonické modely a pro intarzie. Gravírují se různé reklamní předměty a díly různých tvarů laserem. Výroba dřevěných vizitek.

Gravírování do dřeva

O%C5%99%C3%AD%C5%A1ek%20-%20vygrav%C3%AD

Výroba CWG, SWG a xWG

Výroba Czech Wood Geocoinů (CWG), Slovak Wood Geocoinů (SWG) a Ostatních Wood Geocoinů (xWG) pro geocaching.

Czech Wood Geocoin

Cedule, nápisy, reklamní cedule, výrobní štítky, štítky k identifikaci, orientační systémy, řezání písmen a číslic

Reklamní cedule a informační cedule za výbornou cenu. Výroba cedulí z plastu, dřeva a dalších materiálů. Firemní a reklamní cedule, originální vyvěsné štíty, reklamní poutače nebo cedule na dveře. Výrobní a identifikační štítky z plastů, eloxovaného hliníku a samolepících fólií, informační systémy z plexiskla, dvouvrstvého plastu, dřeva a eloxovaného hliníku.

n%C3%A1pisy.jpg

Řezání a gravírování plastů a plexiskla

Řezání plexiskla, dvouvrstvých plastů. Vyřezání modelů a písmen. Reklamní a firemní cedule, stojany, stojánky a výstrčky, vícevrstvé plasty, imitace kovů, barevné plasty, plexiskla, reklamní cedule, štítky, firemní jmenovky, cedulky na dveře.

Řezání a gravírování plastů a plexiskla

DSCN6666

Řezání akrylátu

Laserové řezání akrylátu, například pro výrobu světelné neonové reklamy nebo reklamních displejů, značek, POS/POP displejů, atd.

řezání akrylátu

Řezání pěny a filtračních materiálů

Pěny z polyesteru (PES), polyetylénu (PE), polyuretanu (PUR) nebo Neoprenu® jsou vhodné pro řezání laserem, laserové gravírování a značení. Pěna se používá pro výplň a vycpání kufru a pro těsnění. Laserem řezaná pěna se používá také pro umělecké aplikace, jako například suvenýry nebo fotorámečky.

Řezání pěny a filtračních materiálů

Gravírování, rytí kovů a značení hliníku

Gravírování a rytí kovů z eloxovaného hliníku.

hliníkpsí známka, přívěšek gravírovaný se jménem
propiska se jménem

Propiska vygravírovaná s vlastním textem jako dárek
Propiska vygravírovaná s vlastním jménem jako dárek
Vygravírovaná propiska s vlastním nápisem
Propiska s vlastním jménem
Vygravírovaná propiska s vlastním jménem

Propiska - gravírování - vlastní nápis, text, jméno, monogram, propiska dárek

Řezání a gravírování kůže a koženky

Gravírují se loga do kůže. Gravírování je vhodné na peněženky, desky, aktovky, náramky, pásky nebo boty - osobní rytina dává těmto předměty extra dotek elegance. Řezání koženky laserem je velice rychlé. Vhodné k výrobě reklamních písmen, číslic a dalších drobných reklamních předmětů.

Gravírování kůže a koženky

Razítka, razítkové štočky

Razítka laserem. Razítka se vyrábějí v různých tvarech, velikostech či barvách.

laserová guma

Náhradní štoček na razítko Geovera.czDSCN6653

Výroba razítek Kolín - Shiny new printer line -Geovera.cz

Řezání a gravírování papíru laserem

Pomocí laseru lze vytvářet, kreativní papírové obaly, vyřezávané pf přáníčka, originálky krabičky a další různá přání různých tvarů a rozměrů.

Řezání a gravírování papíru laserem

Gravírování a rytí skla a křišťálu

Lze gravírovat sklenice, láhve na víno, skleněné poháry a na další skleněné předměty. Gravírování skla nabízí neuvěřitelné možnosti designu.

Gravírování skleniček geovera.cz KolínGravírování na sklo Kolínsklo


Řezání textilu

Řezání různých textilií a tkanin. Textilie vhodné pro řezání laserem zahrnují různé materiály jako len, bavlna, hedvábí, filc a další.

Řezání textilu

Gravírování kamene

Laserové gravírování na žulu, mramor, břidlici nebo oblázky. Laserové gravírování kamene nabízí neuvěřitelné možnosti designu. Lze realizovat dokonce i fotografie a grafiky.

Gravírování kamene

Gravírování vrstvených plastů

Deskové vrstvené plasty jsou používány pro výrobu značek a systémů značení jako jsou například typové štítky, firemní štíty, vývěsní štíty, průmyslové štítky a mnoho dalších. Vrstvené plasty jsou k dispozici v mnoha barvách a jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Proto jsou velmi oblíbeným materiálem pro laserové gravírování.

dvouvrstvé plasty

Gravírování Delrinu pro reliéfní razítka

Delrin je obchodní název skupiny polyacetalových materiálů (POM). Tento materiál se používá pro výrobu široké škály materiálů. Delrin se dobře hodí pro laserové gravírování, protože tento materiál může být snadno odstraněn laserem. To se používá pro výrobu reliéfních razítek.

Delrin